ПочатокСписок бажаних товарів (0)КабінетКошикОформити

Конструктори та мозаїки

Перший в світі конструктор був створений ще в 1901 році Френком Хорнбі з Ліверпуля - англійським винахідником, який не мав інженерної освіти. Ідея першого конструктора показати дітям конструкції в мініатюрі. В 1926 році в конструкторі з'являються перші кольорові деталі, вони були червоними та зеленими. І тільки в 1970 році конструктор отримав електромотор. А ось звичні для нас конструктори з пластику вперше зробили в Франції в 1981 році.

Сучасні дитячі конструктори, що представлені в нашому інтернет магазині є універсальним навчальним посібником, що розвивають дрібну моторику рук, пам'ять, мислення, фантазію, а також багато інших навичок, які будуть в пригоді Вашому малюку в його подальшому житті.

Мозаїка - чудова пальчикова гра, дуже захоплююча і розвиваюча, найпрекрасніший творчий конструктор для дітей. Складання мозаїки буде не тільки захоплюючим, а й корисним. Адже в процесі гри розвивається зорова пам'ять, конструкторське й логічне мислення, самостійність, посидючість, терпіння і завзятість. Також удосконалюється дрібна й велика моторика, координація, спритність і злагодженість рухів, рука підготовляється до малювання та письма. Крім цього, в процесі гри дитина вчиться групувати предмети за кольором, формою, величиною.

В цій категорії нашого інтернет магазину Ви можете купити розвиваючі іграшки для дітей віком від 3 років.

Ця категорія порожня.