ПочатокСписок бажаних товарів (0)КабінетКошикОформити
ДУПЛЕТ
Ігртеко
Розвиток Вашого малюка - це легко та доступно!
ТВОРЧІ НРАВКИ
ДЕРЕВ'ЯНИЙ БУДИНОЧОК
ДЕРЕВ'ЯНА АБЕТКА, УКРАЇНСЬКА МОВА
Bootstrap Slider

Дитячі розвиваючі іграшки

Інтернет магазин "Розумне ЧАДО" - це великий вибір дитячих розвиваючих іграшок, для малюків, від самого народження, і для діток яким виповнилось 6 місяців, 1 рік, 2, 3, 4, 5 і навіть 6 рочків. В нашому магазині Ви можете купити дерев'яні іграшки, дерев'яні конструктори, розвиваючі пазли, пальчикові лабіринти, карточки Домана, іграшки за методикою Марії Монтессорі, настільні ігри, стукалки, мольберти, конструктори, мозаїку, музичні інструменти. Іграшки в нашому магазині - це розвиток дрібної моторики, уяви, логічного мислення, уваги, творчості, координації рухів, вміння читати та рахувати... Всі іграшки сертифіковані, мають гігієнічні висновки та є безпечними для Вашого малюка.

Кращі Українські виробники іграшок, що представлені в нашому дитячому інтернет магазині - ТМ "Ігротеко"(Львів), ТМ "Остапенко"(Львів), ТМ "Комаров Тойс"(Умань), ТМ "G-Toys"(Київ), ТМ "Дудков"(Крим), ТМ "Забавка"(Луганськ), ТМ "Зелена Іграшка"(Луганськ), ТМ "Лівша"(Суми), ТМ "Ранок"(Харків)...

Ми як і Ви зацікавлені в розвитку Вашого малюка, тому даруємо користь та радість дітям по всій Україні. Розвиваючі іграшки для дітей з нашого інтернет магазину «Розумне Чадо»  можна замовити в місті Київ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Івано Франківськ, Хмельницький, Чернівці, Вінниця, Полтава, Житомир, Чернігів, Черкаси, Суми, Полтава, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Кіровоград, Миколаїв, Херсон, Одеса, Донецьк та Луганськ. Інтернет магазин розвиваючих іграшок для дітей "Розумне Чадо" працює по всій Україні.

Детальніше про умови доставки та оплати

"Виховуючи дітей, нинішні батьки виховують майбутню історію нашої країни, а значить і історію світу" - Макаренко А.С.

© Розумне Чадо